• Stołówka szkolna

• .

Od 09 września br. wznawia działanie stołówka szkolna.

W tym roku szkolnym będziemy kontynuowali współpracę z firmą cateringową, która dostarczała nam dotychczas obiady.

Cena jednego jednodaniowego obiadu wynosi 11,00 zł, cena jednego dwudaniowego obiadu wynosi 13,50 zł.

Zainteresowane osoby prosimy o odebranie 02 września br. od wychowawców umów o korzystanie z dożywiania i dostarczenie ich do 04 września br.

Umowy można pobrać także w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio z podanego poniżej linku.

Przypominamy, że każdy z rodziców będzie miał bieżący dostęp do menu i salda swoich wpłat przez system iprzedszkole (dane do logowania zostaną wysłane na wskazany w umowie mail).

Szczegółowe informacje na temat dożywiania będzie można uzyskać 02 września br. u wychowawców lub w sekretariacie szkoły.

Umowa_o_korzystanie_z_dozywiania_2024-2025.docx