• Ogłoszenia

• ROK SZKOLNY 2023/2024

DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Państwo!

W czasie przerwy wakacyjnej organizowane są dyżury we wszystkich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w Gminie Toszek.

i nie mogą zapewnić dzieciom opieki.

Informujemy, że oddział przeszklony Szkoły Podstawowej w Paczynie będzie czynny w okresie od 01.07.2024r. – 09.08.2024 r. zgodnie
          z Zarządzeniem Burmistrza Toszka z dnia 26 października 2023 r.

Zgłoszenia dokonuje rodzic bezpośrednio w Szkole Podstawowej
          w Paczynie ul. Wiejska 80 składając kartę zgłoszenia dostępną
          w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej szkoły
          www.
          w terminie

do 10 czerwca 2024 r.

Wniosek_o_przyjecie_na_dyzur_wakacyjny_(5).pdf

upowaznienie-odbior_dziecka_z_przedszkola_2024.pdf

DYŻUR FERYJNY 2024

Szanowni Państwo!

W czasie przerwy feryjnej organizowane są dyżury we wszystkich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w Gminie Toszek.

Przedszkola będą organizowały  opiekę tylko dla dzieci rodziców pracujących, w okresie w których rodzice nie korzystają z urlopów i nie mogą zapewnić dzieciom opieki.

Informujemy, że oddział przeszklony Szkoły Podstawowej w Paczynie będzie czynny w okresie od 29.01.2024 r. – 02.02.2024 r. zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Toszka z dnia 26 października 2023 r.

Zgłoszenia dokonuje rodzic bezpośrednio w Szkole Podstawowej w Paczynie ul. Wiejska 80 składając kartę zgłoszenia dostępną w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej szkoły www. paczynasp.edupage.org w terminie do 12  stycznia 2024 r.

Wniosek_o_przyjecie_na_dyzur_feryjny.pdf