• Konkursy

REBUSOWNIA

ZASADY ZABAWY

1. Codziennie w gablotce bibliotecznej zawieszany jest jeden rebus.
          2. Jego rozwiązanie, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem, należy zapisać na kartce. Kartkę wrzucamy do Szkolnej Skrzynki Pocztowej (koło Sekretariatu) w dniu wywieszenia rebusu.
          3. Podsumowanie tygodnia wywieszane jest w następny poniedziałek.
          4. Nagrody dla 3. osób, które zebrały największą liczbę punktów, przyznane będą na początku listopada.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaczynamy konkursowo!
          Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie przeczytali książkę p. Agnieszki Filipkowskiej, o przygodach psa asystującego - Koki. (otrzymali ją na powitanie wakacji)

Już w poniedziałek uczniowie klas IV - VI będą mogli sprawdzić, czy są Kokoznawcami.
          Do poniedziałku uczniowie kl. II - III mogą zaś oddawać plastyczne prace konkursowe - WŁASNE ilustracje przygód Koki.
          Szczegóły u p. Agnieszki Kural.

Oczywiście konkurs z nagrodami (także związanymi z Koką:) )