• Szkoły Pełne Talentów - 3.edycja

• Przed nami 3. edycja programu Lidl Polska"Szkoły Pełne Talentów".

Dziękując za ogromne wsparcie, które otrzymaliśmy od Państwa podczas poprzednich edycji, prosimy o wsparcie i w tej odsłonie programu.

Za każde 50 zł wydane na zakupy wśród ktorych jest owoc lub warzywo (warunek konieczny!) klienci sklepu otrzymywać będą kupon - Talenciaka.

Zachęcamy, by skanować go na rzecz naszej placówki lub przynieść/ przekazać komuś, kto wrzuci go do specjalnych pudełek znajdujących się w szkole i oddziale przedszkolnym.

Zgromadzone na koncie szkoły Talenciaki będziemy zamieniać na nagrody (katalog nagród: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/listaNagrod), zgodnie z propozycjami naszych Uczniów.

Będziemy wdzięczni za każdego Talenciaka przekazanego na naszą rzecz. Prosimy o zachęcenie swoich bliskich i znajomych do wspierania naszej społeczności!

Talenciaki będą wydawane od 02. września do 31. października br.

#SzkołyPełneTalentów3

• Witaj szkoło!

• Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Wychowanków wraz z ich Rodzicami i Opiekunami na uroczystą inaugurację nowego roku szkolnego. Rozpocznie się ona 02 września br. o godz. 9.00.

Tradycyjne rogi obfitości prosimy przynieść do sali gimnastycznej w dniu rozpoczęcia roku szkolnego przed samym apelem.