• Dyżury wakacyjne w oddziale przedszkolnym

• Szanowni Państwo

W czasie przerwy wakacyjnej organizowane są dyżury we wszystkich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w Gminie Toszek.

Przedszkola będą organizowały  opiekę tylko dla dzieci rodziców pracujących,

w okresie w których rodzice nie korzystają z urlopów
            i nie mogą zapewnić dzieciom opieki.

Informujemy, że oddział przeszklony Szkoły Podstawowej w Paczynie będzie czynny w okresie

od 03.07.2023r. – 14.07.2023 r.

zgodnie
            z Zarządzeniem Burmistrza Toszka z dnia 12 października 2022 r.

Zgłoszenia dokonuje rodzic bezpośrednio w Szkole Podstawowej
            w Paczynie ul. Wiejska 80 składając kartę zgłoszenia dostępną
            w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej szkoły
            www.
            w terminie

do 10  czerwca 2023 r.

Dokumenty dostępne TUTAJ

• "Szkoły Pełne Talentów"

• Właśnie otrzymaliśmy ostatnią z nagród wybranych w ramach akcji sklepów Lidl "Szkoły pełne talentów".

Dzięki Państwa niesamowitemu zaangażowaniu, wielkiemu wsparciu w dostarczaniu nam Talenciaków- bonów, które przeliczone zostały na AŻ 3669 punktów mogliśmy wybrać tak atrakcyjne nagrody z których już korzystają wszyscy uczniowie.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z nauczycielami wybrali z katalogu nagród:

• zestaw do unihokeja
            • głośnik multimedialny
            • zestaw tangramów
            • automatyczną pompkę do piłek.

Raz jeszcze dziękujemy w imieniu całej szkolnej społeczności za okazane nam wsparcie.

Prosimy o przekazanie serdecznych podziękowań wszystkim Babciom, Ciociom, Sąsiadom, Kolegom..., którzy przekazywali, skanowali Talenciaki na rzecz naszej szkoły!