• Nagroda za przeprowadzenie Dnia Pluszowego Misia

• Miło nam poinformować, że za zrealizowanie zajęć w ramach Językowego Dnia Pluszowego Misia z niedźwiedziem Wojtkiem otrzymaliśmy wyróżnienie od organizatorów akcji. Już dotarł do nas oryginalny egzemplarz komiksu o przygodach niedźwiedzia Wojtka w języku angielskim!

• Zbiórka na rzecz zwierzaków - podziękowania

• W okresie przedświątecznym w naszej szkole przeprowadzono coroczną akcję na rzecz Schroniska Dla Zwierząt w Gliwicach.

Do Sośnicy trafiły w ten trudny, zimowy czas liczne dary przyniesione przez uczniów. Znalazły się tam różne rodzaje karmy, koce i narzuty do ocieplania wybiegów oraz zabawki i akcesoria.

W imieniu psiaków i kociaków dziękujemy za okazane serce, a ze strony schroniska otrzymaliśmy także oficjalne podziękowania.

Osoby zainteresowane indywidualną pomocą informujemy, że cały czas można adoptować psy i koty.

Jeśli ktoś nie jest w stanie podjąć takiej decyzji, a chciałby pomóc tymczasowo, można w okresie zimy, a szczególnie tak jak teraz dużych mrozów, wziąć do siebie na krótki okres zwierzaka.

Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronach schroniska:

• Paczuszka dla Maluszka 2023 - podziękowania

• Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w coroczną akcję charytatywną "Paczuszka dla Maluszka". Dary trafiły już w miejsce przeznaczenia.

W tym roku zebrane rzeczy będą odpowiedzią na potrzeby mam i dzieci, podopiecznych chorzowskiej Fundacji Wspólna Nadzieja.

Koordynatorka akcji - p. Joanna Błaszków‐ zaprosiła w tym roku do wspólnego czynienia dobra Parafian z Paczyny i Byciny oraz społeczność Szkoły Podstawowej w Bycinie.

Raz jeszcze dziękujemy z całego serca za każdą przyniesioną rzecz!