• Powitaliśmy wiosnę

• W tym roku w różnorodny sposób witaliśmy wiosnę.

Uczniowie klas I - IV wcielili się w rolę naukowców. Uczestniczyli w zajęciach warsztatowych z chemii. Było bombowo i zjawiskowo!

Ich starsi koledzy rozpoczęli od przygotowania napoi, sałatek i innych pyszności z warzyw  i owoców. Kolorowe, pyszne i zdrowe - tak najkrócej można opisać przygotowane przez nich dania i napoje.

W drugiej części dnia,po sporej dawce witamin nasi starsi uczniowie trenowali ciało i umysł rzucając, biegając, skacząc, rozwiązując łamigłówki, zawiązując sznurówki- jednym słowem- dobrze się bawiąc!

Niewątpliwie atrakcją dnia był mecz siatkówki nauczyciele - uczniowie.

• Palmy 2024

• Serdecznie dziękujemy za przyniesione do szkoły materiały do zrobienia palm wielkanocnych!

Przypominamy, że od Niedzieli Palmowej będą one stanowić element dekoracji świątecznej w kościele parafialnym w Paczynie.

• Rekolekcje wielkopostne 2024

• W dniach 18- 20 marca br. odbywać się będą rekolekcje wielkopostne dla naszych uczniów organizowane przez parafię p.w. św. Marcina Biskupa w Paczynie.

W tych dniach zajęcia lekcyjne odbywac się będą według schematu: początek lekcji zgodnie z planem każdej klasy.

Około 9.45 wyjście z opiekunami do kościoła, rekolekcje, powrót na lekcje, kontynuacja zajęć według standardowego planu.

Dla osób nieuczęszczających na zajęcia z religii w czasie trwania rekolekcji odbywać się będą zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w szkole.

• III. miejsce w Finale!

• Dla nas- najlepsze na świecie - w rankingu- trzecie w powiecie!

13 marca br. nasze Siatkarki stoczyły kolejne mecze w ramach Powiatowych Igrzysk dzieci w siatkówce dziewcząt.

Nasza drużyna wywalczyła III miejsce w Finale Powiatu!

Serdecznie gratulujemy Dziewczętom i Ich Trenerom!

• Sukces Siatkarzy

• 12 marca br. odbył się Półfinał Powiatowych Igrzysk Dzieci w siatkówce chłopców.

Nasi reprezentacji zajęli II miejsce zapewniając sobie tym samym miejsce w finale.

Serdecznie gratulujemy Siatkarzom i Ich Trenerom!

Trzymamy mocno za Nich i drużynę Dziewcząt kciuki w finale!

• Palmy 2024

• Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie w kontynuowaniu naszej lokalnej tradycji.(zawieszonej w trakcie pandemii).

Prosimy o przynoszenie w nasze mury bukszpanu, bazi, zielonych gałązek...

Jednym słowem - materiałów do wykonania palm wielkanocnych, które będą zdobiły kościół parafialny p.w.św. Marcina w Paczynie.

Palmy zaczynamy przygotowywać w najbliższy poniedziałek.

Na zdjęciu palmy z 2023 r.

• Dzień Kobiet 2024

• Panowie pospieszyli dziś z życzeniami i niespodziankami dla Pań.

Najmłodsi przygotowali przedstawienie.

Były i kartki motywacyjne, i gazetka o niezwykłych Polkach.

• Sukces Siatkarek!

• Z radością informujemy o sukcesie naszych dziewcząt z VII klasy!

Awansowały one do Finału Powiatowych Igrzysk Młodzieży w siatkówce dziewcząt!

Serdecznie gratulujemy Dziewczętom i Ich Trenerom!